Повірка лічильників

Повірка лічильників

Нетішин-Київ-Нетішин

Автобусний рейс Нетішин-Київ-Нетішин

Кольоровий друк А3Пропонуємо

В даному розділі Ви можете ознайомитись з нашими послугами.
Ми пропонуємо до Вашої уваги наші рекламні носії для розміщення Вашої реклами та оголошень.
Також пропонуємо Вам деякі види дрібної поліграфії.

1. "Нетішинські Оголошення" щотижнева рекламно-інформаційна газета - єдина в нашому регіоні безкоштовна газета, яка працює на ринку інформування населення з питань підприємницької діяльності, реклами, приватних оголошень з 2003 року. Ніякої публіцистики та політики. Нами цікавляться заради отримання комерційної інформації про товари, пропозиції, послуги. Прайс на розміщення оголошень.

2. Звукова реклама - єдина форма подачі рекламної інформації, яку не можна проігнорувати! Ми пропонуємо привернути увагу цільової групи населення за допомогою наших «розумних динаміків». Ми допоможемо підвищити продажі, розкрутити бізнес, сформувати імідж компанії, а також озвучимо приватні оголошення від продажу телефону, до визнання в любові. Для рекламодавців розміщення інформації на зупинці громадського транспорту та Торговому Центрі - це спосіб миттєво отримати позитивний ефект. (На даний момент послуга не доступна)

3. Cітілайти - один з найбільш  популярних видів зовнішньої реклами. Свою популярність сітілайти завоювали завдяки великій кількості переваг над більш традиційними видами “наружки”. Сучасні  та  іноваційні  досліди в області психології реклами щодо впливу на потенційних клієнтів довели, що сітілайти в процентному  співвідношенні  мають  найбільший  відсоток впливу на людей. (На даний момент послуга не доступна)

4. "Наш Край". Ми пропонує Вам розмістити Ваші рекламні модулі на рекламних площах найпопулярнішого та найвідвідуванішого серед населення м. Нетішин, продуктового супермаркету “Наш Край”. Ми пропонуємо розмістити Вашу рекламу на зовнішньому склі при вході в супермаркет. Розміри рекламного модуля дозволяють Вам якнайповніше донести інформацію до Вашого потенційного клієнта. Прайс на розміщення реклами на рекламних площах супермаркету "Наш Край".

5. Дрібна поліграфія та різні послуги (визитівки, ламінування, роздрук, скріплення документів та багато нішого). Прайс на дрібні поліграфічні послуги.