Нетішинські Оголошення

Нетішинські Оголошення

Нетішин-Київ-Нетішин

Автобусний рейс Нетішин-Київ-Нетішин

Кольоровий друк А3
БУДІВЕЛЬНИЙ «Маркет100» - весь спектр будівель- них матеріалів.

  Просмотров : 1453145303-12-2014 | Новини

БУДІВЕЛЬНИЙ «Маркет100» - весь спектр будівельних матеріалів.

 

БУДІВЕЛЬНИЙ «Маркет100» працює на ринку м. Нетішин багато років. За цей час ми встигли зарекомендувати себе, як надійного та успішного реалізатора роздрібної торгівлі будівельними матеріалами. Нашими послугами користуються жителі м. Нетішин, та мешканці околиць.

БУДІВЕЛЬНИЙ «Маркет100» орієнтований на широке коло споживачів, та пропонує великий вибір матеріалів для будівництва та ремонту квартир, офісів, побутових приміщень. В магазині представлені в широкому асортименті будівельні суміші для різних видів робіт. В наявності та під замовлення теплоізоляційні матеріали, плівки, мембрани. Пропонуємо сайдинг  для облицювання стін будівель,   який захищає будівлі від зовнішніх впливів, та естетичну-декорування фасаду будинку.

У нас ви зможете придбати водостічні системи за доступними цінами, також є  багато видів металевих  сіток, гіпсокартон  від провідних виробників, цемент. Є можливість замовити мансардні вікна та дахові драбини.

Відомо, що використання неякісних матеріалів для ремонту приміщень (особливо – житлових) може негативно відобразитися на здоров’ї людини, яка впродовж довгого часу перебуває у такому приміщенні. Тому для того, щоб вберегти себе та свою сім’ю, звертайтесь по допомогу лише до кваліфікованих фахівців.

Тільки у нас за доступними цінами придбати будівельні матеріали зможуть, як професіонали так і ті, хто бажає зробити якісний ремонт своїми руками. Наша діяльність направлена на постійне, щоденне розширення кола своїх клієнтів, які готові рекомендувати нас близьким для себе людям і організаціям.

Отже, якщо Ви бажаєте придбати якісні матеріали та отримати консультацію від справжніх спеціалістів, тоді Вам у БУДІВЕЛЬНИЙ «Маркет100».

Купуйте із задоволенням та працюйте тільки з якісними матеріалами!!!

Завітайте у БУДІВЕЛЬНИЙ «Маркет100» за адресю: м. Нетішин, вул. Будівельників, 13 (колишня молочна кухня) і ми здивуємо вас приємними цінами та відмінним сервісом. Телефони для довідок – (096) 05 005 20, (066) 08 008 24Читайте також