Нетішинські Оголошення

Нетішинські Оголошення

Нетішин-Київ-Нетішин

Автобусний рейс Нетішин-Київ-Нетішин

Кольоровий друк А3
Галерея штор "Алінда"

  Просмотров : 99599504-12-2014 | Новини

Завітайте та відчуйте емоційну насолоду разом із галереєю штор «Алінда».

        Працюючи на роботі, чи виконуючи буденні справи, кожна людина перебуває у стані емоційного напруження тому, що її оточують сірі тони які не приносять особливого задоволення. Галерея штор «Алінда» знає як урізноманітнити та принести у Ваше життя радість і тільки яскраві барви. Це успішна компанія з головним офісом у м. Рівне. Ексклюзивна палітра сучасних штор і гардин галереї Алінда стане ідеальним доповненням інтер’єру вашого будинку.

         З вересня 2013 року, Галерея штор «Алінда» почала працювати у м. Нетішин та встигла потішити жителів, як приємними цінами, так і широким асортиментом. Вибрати і купити вподобані зразки можна в нашій галереї "Алінда", а саме, гардини в широкому асортименті, тюль на любий смак. Для людей які вагаються з вибором, та потребують особливої уваги ми пропонуємо виїзд дизайнера безпосередньо на об’єкт роботи.

         Ми пропонуємо дизайнерське пошиття подушок, покривал, ламбрекенів, які допоможуть втілити в реальність будь яке бажання свого клієнта. Важливим елементом вашого інтер’єру стануть карнизи, яких галерея штор «Алінда» пропонує надзвичайно велику кількість. Професійні монтажники виконають встановлення карнизів швидко та якісно.

         Красиве завершення інтер’ру дому – це частинка вашої душі та повсякденного настрою. Експериментуючи з тканинами, фактурами, малюнками та застосовуючи різні аксесуари, ви створюєте власну зону комфорту та задоволення. Нам завжди є чим порадувати вимогливого покупця, ми пропонуємо оригінальний дизайн і широкий спектр вибору, цінова політика відрізняється своєю гнучкістю, ми завжди знайдемо найкращий  варіант для вашого бюджету.

         Працюючи з Галереєю штор «Алінда» ви отримаєте колосальне задоволення, адже ми прикладаємо максимальні зусилля для того щоб ви кожного дня почували себе впевнено та зручно.

         Завітайте та  відчуйте емоційну насолоду!

Наша адреса: Проспект Незалежності, 11, магазин "VIVA" (приміщення гот. "Горинь"). Контактний тел.: (098) 903-32-32 – (Юлія)Читайте також