Повірка лічильників

Повірка лічильників

Нетішин-Київ-Нетішин

Автобусний рейс Нетішин-Київ-Нетішин

Кольоровий друк А3
Ми завжди з Вами!

  Просмотров : 1689168907-04-2015 | Новини

Газета "Нетішинські Оголошення" з Вами понад 10 років!

 Шановні читачі газети «Нетішинські Оголошення» та користувачі нашого сайту. Газета «Нетішинські Оголошення»  виходить в світ з 2003 року. Незважаючи на всі негаразди, які відбу-ваються останнім часом в країні, газета, як і раніше, розповсюджується БЕЗКОШТОВНО. Газету можна отримати в пунктах продажу періодичної преси та в наших фірмових скриньках.

 Ми і на далі Вас інформуємо з питань підприємницької діяльності, реклами, приватних оголошень. З виходу першого примірника пройшло вже більше десяти років, за даний час у нас не було жодного пропуску виходу газети. Газета завжди виходить згідно затвердженого графіку.

 На даний момент, ми - єдина спеціалізована газета нашого міста. Ми були першими в даній сфері і залишаємось найпопулярнішою газетою. В газеті Ви можете ознайомитись з оголошеннями від жителів нашого міста та навколишніх сіл, рекламними повідомленнями, акціями, які проводять магазини, знижками, котрі пропонують підприємці.

 Для зручності ми викладаємо нашу газету на створений сайт саме для вас  http://netishin-reklama.com.ua де в любий час дня та ночі Ви можете ознайомитись з необхідною інформацією. Наголошуємо, Ви можете завантажити любий примірник газети, навіть двохрічної давності.

 Редакція газети «Нетішинські Оголошення» хоче подякувати читачам за інтерес та любов. Ми і надалі будемо наполегливо працювати для Вас.

 Колектив газети вдячний, що на протязі багатьох років Ви були та залишаєтесь вірними читачами газети «Нетішинські Оголошення».Читайте також