Повірка лічильників

Повірка лічильників

Нетішин-Київ-Нетішин

Автобусний рейс Нетішин-Київ-Нетішин

Кольоровий друк А3
РЕКЛАМОДАВЦІ, ЗБІЛЬШУЙТЕ ПРОДАЖІ!

  Просмотров : 2016201629-04-2015 | Новини

РЕКЛАМОДАВЦІ, ЗБІЛЬШУЙТЕ ПРОДАЖІ!

      Шановні підприємці, власники бізнесу, пропонуємо Вас скористатись послугою ЗВУКОВОЇ РЕКЛАМИ.

      Звукова реклама - єдина форма подачі рекламної інформації, яку не можна проігнорувати! Ми пропонуємо привернути увагу цільової групи населення за допомогою наших «звукових  динаміків». Ми допоможемо проінформувати населення про ваші послуги, акції, знижки у ваших магазинах, асортимент товару вашого магазину, новинки, сформувати імідж компанії, а також озвучимо приватні оголошення від продажу телефону до визнання в любові.

      Інформація рекламодавців, яка розповсюджується за допомогою наших звукових динаміків на «Новій зупинці» громадського транспорту, де завжди перебуває велика кількість пасажирів та «Торговому Центрі», де кількість покупців перебуває завжди на високому рівні. Це спосіб миттєво донести необхідну інформацію та отримати позитивний ефект.

      Ваша аудіореклама транслюється на протязі семи днів з 8 ранку до 19 вечора, включно з святковими днями,  працює в період найактивнішої частини дня.  Загальна кількість трансляцій складає від 19 до  33 ефірів. Наприклад, за один тиждень ваше рекламне повідомлення прозвучить  від 133 раз до 231. Зверніть увагу, за місяць кількість виходів в ефір вашого повідомлення буде складати від 532  до 924 раз. В загальний сумі ваше повідомлення почують 1456 раз. Це дозволить не тільки проінформувати жителів про рекламований товар, магазин, послугу або бренд, але і закріпити його в пам'яті.

      Наші  динаміки  розташовані в Торговому Центрі та центральний зупинці, це дає змогу донести інформацію не тільки мешканцям міста, а також жителям навколишніх сіл та міст, що суттєво збільшує вашу аудиторію.

      Отже, в «Торговому центрі» рекламне повідомлення транслюється протягом семи днів з 8:30 до 18:30, це 19 ефірів на день, тобто 3 ефіри на годину, в місяць – це вже 532 ефіри. На «Новій зупинці» транслюється сім днів на тиждень з 8:10 до 18:50, це – 33 ефіри на день, а в місяць – 924 ефіри.

      Рекламне повідомлення транслюється коли людина спокійно чекає автобуса чи спокійно прогулюється по магазину. Саме це дозволяє забезпечити 100%-не охоплення потенційних споживачів і клієнтів.

      В сфері реклами та оголошень ми працюємо більше 10 років. Послугу звукової реклами  ми пропонуємо більше двох років, нею скористалися сотні підприємців та мешканців Нетішина та інших міст

      Ми пропонуємо вам максимальне охоплення потенційних споживачів при мінімальних вкладеннях в рекламу! Недостатньо грошей на друковану рекламу? Тоді Вам необхідно до нас! За допомогою ЗВУКОВОЇ РЕКЛАМИ ви економите свої гроші та збільшуєте кількість своїх клієнтів.

      Звертайтеся до нас і ми вам допоможемо в складанні тексту вашого рекламного повідомлення, підберемо звукову підкладку до тексту, запишимо ваше повідомлення в професійній звуковій студії.

       Ми знаходимось: м. Нетішин, вул. Михайлова, 20. Редакція газети «Нетішинські оголошення», т/ф. (03842) 911-22,  моб. (067) 380-43-43, е-mail: choice_ok@ukr.netЧитайте також