Повірка лічильників

Повірка лічильників

Нетішин-Київ-Нетішин

Автобусний рейс Нетішин-Київ-Нетішин

Кольоровий друк А3
ДРУКУЄМО ВІЗИТКИ!

  Просмотров : 2249224926-01-2016 | Новини

ДРУКУЄМО ВІЗИТКИ ЗА 1 ГОДИНУ.
ЯКІСНО. ШВИДКО. КРЕАТИВНО.

  Візитка - це вже частина вас самих, це ще одне нагадування про себе. Причому в цьому ненав'язливому нагадуванні повідомлені всі шляхи виходу до вас. Отже, візитна картка - це ваше обличчя.

Розмір візитки.
  Відповідно до міжнародних норм для візитної картки використовується цупкий папір високої якості. Розмір візитки практично завжди стандартний. Найбільш поширений розмір візитки для чоловіків - 90х50 мм, розмір візитки для для жінок - 80х40 мм. Також існує так званий розмір візитки "євро стандарту": 85х55мм.

Текст візитки.
  Який текст обов'язково повинен бути на візитці? На візитній картці офіційної особи друкуються ім'я, по батькові, прізвище, посада, телефон, факс і дані по електронній пошті. Втім, якщо фірма має товарний знак і фірмові кольори, це теж може бути вказано на візитній картці. Дивишся, знайомі назви і знаки фірм, що зустрічаються шодня в повсякденному житті, будуть викликати спогади про власників цих шматочків паперу. І, можливо,, це стане приводом для ділового дзвінка. Текст на візитці повинен бути коротким і чітким, відображати суть діяльності компанії і людини.

Як використовують візитки?
  У міжнародній практиці візитні картки використовують найчастіше для встановлення і підтримки контактів з урядовими, дипломатичними і громадськими колами країни. Але візитна картка може бути використана і для заочного представлення її власника. Нею можна привітати з якимось визначною подією - національним або іншим святом, днем народження, підвищенням на посаді, якимсь родинним святом. У певних випадках її можна послати у відповідь на завданий візит, з нею зручно послати сувенір, квіти, книгу, висловити співчуття, передати подяку і т.д. У повсякденному житті ми найчастіше звикли обмінюватися візитками лише при знайомстві або рекомендуючи один одному якої людини.

Правила оформлення візитки.
  Існує багато варіантів оформлення візиток. Якщо, наприклад, розмір візитної картки в ділових колах встановився однаковий як для чоловіків, так і для жінок (90х50 мм), то чітко встановлених стандартів у відношенні паперу, кольорової гами і компонування тексту для візиток не існує. Папір може використовуватися як біла, так і кольорова - від пастельних до агресивно яскравих тонів. Фактура паперу також може бути різноманітною: з тисненням, тобто з видавленим малюнком, матова, глянцева. Словом, на смак, колір і розмір гаманця. Компонування тексту на візитній картці також може бути дуже фривольні. Можливе розміщення напису і з одного боку, і з обох, що найчастіше і воліють власники. На зворотному боці вказується або той же текст, але на іншій мові (найчастіше англійською), або додаткова інформація про діяльність фірми. Власники-оригінали воліють класичному горизонтальному розташуванню тексту вертикальне, діагональне або взагалі довільне. При цьому можуть використовуватися незвичайні шрифти (яких з'явилося зараз безліч), а окремі частини тексту підкреслюються або в них "товстіють" букви. Все залежить від фантазії і бажання виділитися.

м. Нетішин, вул. Михайлова, 1А, секція Б, редакція газети "Нетішинські Оголошення", відд. "Оперативна поліграфія", моб. тел. для довідки (067) 123-43-43Читайте також