Повірка лічильників

Повірка лічильників

Нетішин-Київ-Нетішин

Автобусний рейс Нетішин-Київ-Нетішин

Кольоровий друк А3
ЯК НАДРУКУВАТИ ОГОЛОШЕННЯ?

  Просмотров : 3481348123-03-2016 | Новини

Шановні читачі газети «Нетішинські Оголошення», подати для друку оголошення, що не суперечить вимогам чинного законодавства, можна різними способами. Ми пропонуємо вам варіанти подачі оголошення на ваш розсуд та бажання. Сподіваємось, що запропоновані варіанти вам стануть в нагоді:  • Прийти в редакцію газети «Нетішинські Оголошення», яка знаходиться за адресою м. Нетішин, вул. Михайлова, 1А, сек. Б (поруч кафе «Старий Томас»), окремий вхід зі сторони тротуару. Ознайомитись з цінами та рубриками, куди буде подаватись оголошення.  Продиктувати оголошення, розрахуватись  за подане оголошення. Ваше оголошення буде  надруковане в найближчому примірнику.
  • Надіславши нам лист з текстом вашого оголошення на нашу електронну адресу choice_ok@ukr.net,  зворотнім листом ми вам надішлем номер картки ПриватБанку (5168 7427 0106 7328,  на ім`я  Харченко Вадим Володимирович)  та  вартість даного оголошення.  Ви проплачуєте (поповнюєте) дану картку  на вказану суму та повідомляєте нас телефонним дзвінком або листом. Ваше оголошення буде  надруковане в найближчому примірнику.
  • Заходьте на наш сайт http://netishin-reklama.com.ua/,  завантажте для ознайомлення прайс з цінами  http://netishin-reklama.com.ua/price/. На нашу електронну адресу choice_ok@ukr.net  напишіть текст вашого оголошення, та вкладіть посилання про оплату (поповнення) нашої картки Приватбанку (5168 7427 0106 7328,  на ім`я  Харченко Вадим Володимирович). Ваше оголошення буде  надруковане в найближчому примірнику.

 

Необхідно знати:

Останній термін подачі оголошення - п’ятниця до 15:00.

Звичайне оголошення складається з 15 слів.

Комерційне оголошення - до 20 слів.

Проглянути своє оголошення після друку можна в газеті або на сайті  http://netishin-reklama.com.ua/arhiv/

Подаючи оголошення до публікації, Ви погоджуєтесь редакційними правилами і положеннями.

Відповідальність за зміст та достовірність інформації несуть виключно подавачі оголошень.

Редакція залишає за собою право редакторського опрацювання текстів оголошень з метою покращення їх сприйняття читачами.

Якщо виникли питання телефонуйте до редакції (067)  123 43 43 (в робочий час).Читайте також