Повірка лічильників

Повірка лічильників

Нетішин-Київ-Нетішин

Автобусний рейс Нетішин-Київ-Нетішин

Кольоровий друк А3
ОПЕРАТИВНА ПОЛІГРАФІЯ

  Просмотров : 2894289426-09-2016 | Новини

Всі види поліграфічних послуг для розвитку вашого бізнесу.

ДРУК ВІЗИТОК
Подаруйте собі професійно виготовлену з високоякісних матеріалів, за самою конкурентною ціною, візитну картку - необхідний інструмент для ведення бізнесу.
Ми виготовляємо візитки на папері щільністю від 160 гр, також 350 гр (офсетний друк - тиражі від 1 000 шт), або 300 гр (цифровий друк - тиражі до 1 000 шт). Для Вашої зручності використовується традиційний розмір - 90х50 мм, щоб візитка відмінно поміщалася в портмоне або візитниці.
Друкуємо візитки різних видів. Ви можете замовити односторонні візитки, або двосторонні візитки. Так само Ви можете вибрати візитки з глянцевим лаком або замовити візитки з гібридним лаком, що додасть продукту особливий естетичний вигляд.

ДРУК ФЛАЄРІВ
Тримайте свій бізнес пріоритетом у Вашому житті. Покажіть всім свої найпопулярніші продукти і послуги. Флаєри підійдуть як на скло автомобіля так і для роздачі, можна і розкидайте по поштових скриньках. Не втрачайте своїх клієнтів.
Пропонуємо для Вас стандартні, найбільш запитувані варіанти виготовлення флаєрів. Флаєри можуть мати наступні розміри від 100х70 мм до 210х100 мм. Це можуть бути односторонні або двосторонні флаєри, на папері щільністю 90, 115, 130 або 350 гр/м.кв. Замовляючи друк флаєрів для своєї компанії Ви гарантовано просуваєте Ваш бізнес!

ДРУК ЛИСТІВОК
Листівки найчастіше друкуються великими тиражами, так як це набагато вигідніше. До того ж подібна реклама у форматі листівки привертає до себе увагу яскравістю, привабливістю і якістю друку. Цільова спрямованість при роздачі допоможе залучити велику кількість потенційних покупців або замовників, так як на рекламних листівках можна нанести досить велику кількість потрібної та цікавої інформації, незважаючи на їх невеликі розміри, а саме А4, А6 або А5
Пропонуємо для Вас друк листівок найрізноманітніших видів і форматів, на папері щільністю від 90 до 350 гр/м.кв., з такими варіантами післядрукарської обробки як глянсовий УФ-лак чи вибірковий Гібридний лак.

ДРУК ПЛАКАТІВ
Серед безлічі способів повідомити або розповісти про товар або послугу потенційному покупцеві за допомогою реклами особливою популярністю кори-стуються рекламні плакати. Така яскрава "наружка" зарекомендувала себе, чудово виконуючи функції не тільки залучення уваги до товару, а й підтримки інтересу до нього надалі. При цьому невисокий рівень витрат матеріалів при виготовленні плака-тів обумовлює їх значну економічну ефективність.
Пропонує друк плакатів формату А3, А2 або А1 на папері щільністю 130 гр/м.кв., тиражами від 10 до 2 000 шт.

ДРУК БУКЛЕТІВ
Буклет в широкому сенсі слова - це запечатаний паперовий лист, складений ( сфальцованний ) в кілька разів . Говорячи про буклетах , найчастіше мають на увазі рекламні буклети. Це один з найбільш поширених поліграфічних продуктів, який традиційно використовується на виставках , в магазинах , для поштової розсилки і так далі. Головне призначення буклету - проінформувати потенційного клієнта про пропоновані продукти або послуги, підкреслити переваги компанії і максимально зацікавити. Найчастіше інформації занадто багато, щоб розмістити її на одному флаєрі, тоді використання буклету є оптимальним рішенням. Найчастіше рекламний буклет складається з 4-8 сторінок. Перші 2 сторінки займає презентаційний текст, наступні 2-4 носять інформаційний характер і містять першочергові, найбільш важливу інформацію про послуги та товари, а також пояснюють ілюстрації. На останніх сторінках рекомендується дати відповіді на найбільш поширені питання, а також вказати контактні дані компанії: сайт, електронну адресу, номер телефону, фізичний або юридична адреса, номер факсу.

ДРУК КАЛЕНДАРІВ
Жоден будинок або офіс не обходиться без календаря. Тому, на сьогоднішній день, для просування свого товару або послуги, календарі є найбільш вдалим поліграфічним виробом. Чи помічали Ви коли-небудь, як часто ми всі користуємося календарями? Навіть якщо нам здається, що ми пам'ятаємо дату дня і день тижня ми все одно звіряємося з ними і робимо це щодня. Кишеньковий календар використовується всіма, як і календар-закладка, як закладка в тижневику, книзі або журналі, і спосіб звірити потрібні дати, так і настільний календар. Друк календарів з фотографіями, які виготовляються в нашій компанії, крім рекламних і основних функцій, служить ще прикрасою в будь-якому офісі. Кишенькові календарі застосовують в рекламі, так само часто, як і візитки, і вони навіть чимось схожі. Календарі настільки багатофункціональні, що уявити своє життя без них просто неможливо. Саме тому реклама на календарях дає найбільші результати в просуванні, і користується популярністю в рекламних і політичних компаніях під час виборів.

ХЕНГЕРИ
Європейський бізнес будується на залучення клієнтів всіма можливими способами. І поліграфічна продукція всілякого формату і призначення, в ньому стоїть на одному з перших місць. Хенгери зроблені з щільного паперу або картону - таблички на ручку дверей, також застосовуються в рекламному бізнесі, допомагають компаніям-виробникам і приватним підприємцям - запропонувати свою продукцію або послуги. Хенгер — фігурний флаєр, верхня частина якого виконана у вигляді гачка, що дозволяє вішати їх на двері. Невеликий за розміром і формою, і за своєю вартістю, що виготовляється з цупкого паперу або картону, такий флаєр також вносить свій внесок в просуванні продукту або послуги. Його незвичайна і оригінальна форма, робить рекламу більш цікавою і привабливою. Давно відомий за кордоном, хенгери набуває все більшої популярності і в нашій країні. І Ви також можете стати володарями такого виробу, одночасно оригінального і практичного.
Розвиваючи свій бізнес , необхідно користуватися кожним можливим способом , щоб привернути до себе якомога більше клієнтів . Крім візиток , брошур і календарів з реквізитами і рекламою послуг компанії або фірми , хенгери є тим же засобом - заявити про себе . Його використовують в готельній справі , ресторанах , магазинах , аптеках , парфумерному бізнесі . З його допомогою можна рекламувати свою продукцію . Ці таблички на ручку дверей ніколи не залишаться непоміченими .

ДРУК ПЛАСТИКОВИХ ТА ДИСКОНТНИХ КАРТКАХ
Пластикові картки є одним з найбільш прогресивних і актуальних методів залучення клієнтів в бізнес середовищі. Вони стали популярними завдяки своїй універсальності, а також естетичності і довговічності. Технології виробництва карт з кожним роком стають все більш досконалими, тим самим, розширюючи сферу їх використання
Типи пластикових карт поширених на сьогоднішній момент здатні повністю задовольнити потреби бізнесу . Для того , щоб залучити клієнтів і нових замовників в сфері торгівлі та послуг - друк пластикових карт є необхідною умовою .
Дисконтні картки вважаються одним з найкращих варіантів в маркетингу. Володарі таких дисконтів можуть економити, а фірми та магазини, таким чином, надають позитивний вплив, тим самим, стимулюючи лояльне ставлення до себе. Впровадження знижкових карт значно впливає на зростання активності покупців. Дисконти надаються, наприклад, під час проведення рекламних акцій і інших заходів, які дають можливість залучати нових і утримати колишніх клієнтів
Також можливо замовити виготовлення та друк на фірмових папках, конвертах, бланках. Ми виготовимо для Вас таблички адресні, інформаційні для офісу на пластиці з повнокольоровим друком, товщиною 3 мм від 1 шт. Телефонуйте та запитуйте що саме вас цікавить, ми надамо повну інформацію. У разі якщо немає необхідного обладнання для виконання вашого замовлення ми порадимо своїх колег.

“ОПЕРАТИВНА ПОЛІГРАФІЯ” м. Нетішин, вул. Михайлова, 1А, (поруч кафе “Старий Томас”, вхід з тротуару), т. (067) 123 43 43.Читайте також