Повірка лічильників

Повірка лічильників

Нетішин-Київ-Нетішин

Автобусний рейс Нетішин-Київ-Нетішин

Кольоровий друк А3
ЧОМУ ПОТРІБНА ПОЛІГРАФІЧНА ПРОДУКЦІЯ

  Просмотров : 2064206416-08-2017 | Новини

Багато хто вважає, що друкарська реклама помалу відживає своє, і в майбутньому залишиться тільки цифровий маркетинг. Але друкарські технології все ж продовжують розвиватися і удосконалюватися. Насправді, рекламна поліграфія тільки продовжує рости і розвиватися разом з розвитком нових технологій.

    Більшість підприємств та приватних підприємців вважають, що їх маркетингова стратегія включає поєднання друкарських (газета, поліграфія) і цифрових комунікацій, оскільки саме комплексна реклама має тривалий і великий ефект. Є багато причин, чому рекламна поліграфія є ефективним інструментом для уявлення інформації Вашій аудиторії про Вас і Ваші послуги.

    Традиційно на зустріч треба йти з візитною карткою, каталогом або брошурою, буклетом або ін. презентаційним матеріалом. Чому? Все просто! Друкарський матеріал Ви зможете залишити Вашому клієнтові або партнерові. Він зможе проглянути і ознайомитися з Вашими послугами не "десь в інтернеті", а в мить, коли захоче. Адже, погодьтеся, залишати клієнтові ноутбук або планшет трохи невигідно.

    Але не вибирайте між друком візитної картки і буклета. Згадайте, Ви коли-небудь отримували візитку від цікавої компанії і хотіли дізнатися більше інформації про них з цієї візитки? Багато людей хотіли б мати щось під рукою, щоб подивитися, чим займається компанія і які у неї можливості. І навіть з приходом електронних матеріалів для надання інформації, люди чекають, що успішні компанії матимуть якісні друкарські матеріали про продукцію. При цьому важливо під час зустрічі надати як візитну картку, так і інформаційний друкарський продукт, будь то брошура, буклет або каталог. Це позитивно впливає на ухвалення рішення і призводить до потрібного результату. Наприклад, рекламні флаєри і листівки, можуть використовуватися у ряді напрямків і для різних цілей, напишемо декілька рекомендацій при створенні оригінал макету :

  1.        Для того, щоб донести повідомлення швидко, рекоменуємо створювати флаєр з коротким змістом основної інформації, тільки те, що треба донести споживачеві.  Дизайн красивий і креативний - це добре, але обов'язково треба дотримуватися одного головного повідомлення або теми.
  2.       Використайте заклик до дії, щоб психологічно привести клієнта до співпраці. Наприклад, Ви можете включити в QR - код, спеціальні пропозиції або конкурси, закодоване послання та багато ін. Ці методи збільшення результатів по залученню клієнтів допоможуть їм прийняти рішення на вашу користь.
  3.      Не забудьте включити усі Ваші контакти і інформацію про компанію, щоб клієнт зміг зв'язатися з Вами. Це може здатися очевидним, але все таки варто 7 разів перевірити, чи усі вказали.
  4.      Заохочуйте клієнта, щоб зацікавити, пропонуйте знижку або показуйте переваги. Теж банально, але факт важливий і не варто про нього забувати.
  5.      При розробці дизайну і формування мети, яку несе Ваш флаєр, треба брати до уваги метод доставки флаєра до клієнта. Чи будете ви розсилати їх, вручати на виставці або кладуть їх разом із замовленням? Наповнення і дизайн можуть доповнювати один одного або бути універсальними, все ж коштує, при розробці макету, приймати до уваги цілі, які повинен реалізувати друк флаєра.

Будемо раді допомогти Вам у прийнятті вірного, а саме головне, вигідного для вас рішення. 

Колектив відділу «Оперативної Поліграфії»

Ми чекаємо на Вас за адресою:

м. Нетішин, вул. Михайлова, 1А, секція Б (вхід з тротуару, поруч кафе «Старий Томас»),  моб. 067 123 43 43

Редакція газети «Нетішинські Оголошення»

Відділ «ОПЕРАТИВНА ПОЛІГРАФІЯ»Читайте також